Rating - Compunere
Cod Comp. Locul şi data desfăşurării
Īn tabel sunt īnscrise locurile ocupate T29 CNIS Botosani 23-24 apr 2016  
īn clasamentul fiecărui turneu. T30 CNIS Tg. Frumos 6-7 aug 2016  
T31 CNIS Piatra Neamt 17-18 sep 2016
T32 CNIS Bucuresti 19-20 nov 2016  
T33 CNIS Botosani 29-30 apr 2017  
T34 CNIS Eforie Nord 26-27 aug 2017  
T35 CNIS Slanic Moldova 30 sep-1 oct 2017
T36 CNIS Bucuresti 18-19 nov 2017  
Vc
Nr.J 36 30 22 27 33 26 22 24
Loc Rating Nume şi prenume Club Nr.T T29 T30 T31 T32 T33 T34 T35 T36
102 AENOAEI Florin Lazar 1 31
33 127 AGAVRILOAIEI Andrei Preventis 2 30 18
24 144 ANDRESEI Giulia Impetus 3 21 13 8
35 124 ANGHELUTA Iustin Argus 3 25 24 14
134 ARICI Alexandru Preventis 1 20
139 ARITON Ioana Preventis 1 15
18 152 BEJAN Elena Preventis 5 10 36 9 8 2
26 140 BRUJ Sara Impetus 4 22 16 11 12
103 BUD Elena FITT 1 26
38 122 BULAI Valentin Impetus 2 14 26
126 BUTUFEI Bogdan Impetus 1 19
2 186 CABA Cristian Universitatea 8 4 4 7 9 3 2 2 2
11 159 CERNAHUZ Nicolae Preventis 2 9 14
130 CHIRILOAIE Razvan Argus 1 17
110 COJOCARU Andreea Impetus 1 23
37 123 COLOTIN Rares Argus 2 29 14
41 119 CORNESCHI Catalin Argus 3 19 25 29
100 CREANGA Stefan FITT 1 27
177 CROITORU Toma Argus 1 7
9 159 DRAGAN Georgiana Universitatea 8 9 23 17 6 9 12 13 3
16 154 DROBOTA Darius Argus 8 5 27 13 17 7 21 6 8
28 138 DUMITRESCU Diana Argus 3 32 10 13
1 187 ENEA Iustin Argus 8 3 1 3 1 4 19 1 1
147 GABAROI Bianca Argus 1 16
129 GACIU Miruna Argus 1 21
102 GHEORGHIU Alexandru Impetus 1 25
140 GHERVAN Andreea Argus 1 18
146 GHITA Arina Impetus 1 14
138 GHITA Roxana Impetus 1 16
134 GRAJDAN Mihaela Argus 1 16
36 123 GURESOAE Lavinia Impetus 3 23 13 25
25 144 HANCEANU Vladut Universitatea 2 26 11
20 150 HARATAU Cristian Argus 7 7 3 12 16 18 5 21
122 HERGHELEGIU Andrei Argus 1 24
157 IANCU Marius FITT 1 12
155 ICHIM Antonia Argus 1 14
177 ICHIM Cosmin Universitatea 1 7
29 137 ICHIM Iosif-Andrei Universitatea 5 8 24 18 23 10
22 146 IONESCU Bianca Impetus 4 20 17 9 10
0 ISPIRI Ionescu Marian CFR 0
8 165 IVAN Alexandru Locomotiva 2 12 9
39 122 JUGARIU David Iulian Universitatea 2 15 31
133 LUPU Ioana Argus 1 20
42 113 MARIN Ioana Impetus 3 29 19 21
30 136 MASCAN Ana Universitatea 2 25 16
43 104 MASCAN Denisa Universitatea 2 34 28
23 145 MASCAN Emanuel Gabriel Universitatea 2 22 13
96 MAXIM Andreea Preventis 1 33
31 131 MAXIM Ciprian Universitatea 2 13 27
5 174 MIHALACHE Paula Universitatea 8 8 6 1 3 1 1 3 21
32 130 MIHALACHE Sebastian Universitatea 7 11 16 26 15 15 23 18
7 170 MOARTI Andrei Locomotiva 3 2 10 11
122 MOINESCU Anton Impetus 1 20
3 186 NECHIFOR Alexandru Argus 6 7 2 5 5 3 4
98 NECHIFOR Paul Argus 1 30
111 NICOI Iulian West 1 28
0 NITULEAC Ilinca CFR 0
19 150 PANAIT Alexandra Impetus 2 12 6
6 171 PLETOSU Razvan Argus 7 10 8 4 8 20 5 6
106 PREDA Vlad Impetus 1 22
17 154 RADU Radu Argus 6 6 17 4 2 19 19
4 177 ROSCANEANU Alex Universitatea 4 5 6 7 6
13 157 ROZMALIN Smaranda Universitatea 7 11 15 11 10 8 7 18
21 150 SADICI Paul Universitatea 3 21 11 15
91 SALAGEANU Sebastian Universitatea 1 35
40 119 SALEH-ALI Yasmina FITT 2 24 22
207 SANDU Steluta Universitatea 1 1
34 125 STATESCU Ioana Impetus 2 17 20
15 155 STATESCU Maria Impetus 2 15 9
27 138 STAUCEANU Razvan Argus 3 18 22 17
99 STAUCEANU Sebastian Argus 1 32
109 TEODORITU Ioana Argus 1 27
105 TEODORITU Iustina Argus 1 28
14 156 TIHAN Cristian Argus 7 14 5 12 24 4 12 11
12 157 TUDOR Bianca Universitatea 2 2 20
96 URSACHI Andrei West 1 33
105 URSACHI Cosmin Preventis 1 30
10 159 VERES Andrei Impetus 5 19 10 22 4 5
130 ZGARCEA Daniel West 1 22
118 ZVANCA Claudiu Lazar 1 26