Rating - Completiv
Cod Comp. Locul şi data desfăşurării
Īn tabel sunt īnscrise locurile ocupate T29 CNIS Botosani 23-24 apr 2016  
īn clasamentul fiecărui turneu. T30 CNIS Tg. Frumos 6-7 aug 2016  
T31 CNIS Piatra Neamt 17-18 sep 2016
T32 CNIS Bucuresti 19-20 nov 2016  
T33 CNIS Botosani 29-30 apr 2017  
T34 CNIS Eforie Nord 26-27 aug 2017  
T35 CNIS Slanic Moldova 30 sep-1 oct 2017
T36 CNIS Bucuresti 18-19 nov 2017  
Vc
Nr.J 36 28 22 24 32 26 22 24
Loc Rating Nume şi prenume Club Nr.T T29 T30 T31 T32 T33 T34 T35 T36
124 AENOAEI Florin Lazar 1 21  
45 86 AGAVRILOAIEI Andrei Preventis 2 36   32  
25 130 ANDRESEI Giulia Impetus 3   19 16   13  
33 113 ANGHELUTA Iustin Argus 4   24 20 20 20
101 ARICI Alexandru Preventis 1 29  
126 ARITON Ioana Preventis 1   17  
7 170 BEJAN Elena Preventis 4 9 5 4 8  
24 135 BRUJ Sara Impetus 4   17 19   8 16  
103 BUD Elena FITT 1   23  
22 137 BULAI Valentin Impetus 2   14   15
37 106 BUTUFEI Bogdan Impetus 2   23   21
3 184 CABA Cristian Universitatea 8 5 3 6 2 1 3 2 4
11 160 CERNAHUZ Nicolae Preventis 2 6 11  
121 CHIRILOAIE Razvan Argus 1   18  
115 COJOCARU Andreea Impetus 1   21  
34 113 COLOTIN Rares Argus 2 30   15  
38 103 CORNESCHI Catalin Argus 3 31 24   26  
99 CREANGA Stefan FITT 1   24  
135 CROITORU Toma Argus 1   15  
140 DARABAN Marius Argus 1   13
8 166 DRAGAN Georgiana Universitatea 8 10 13 7 11 7 6 6 5
6 172 DROBOTA Darius Argus 8 1 7 9 10 4 1 7 8
16 148 DUMITRESCU Diana Argus 4   21 5 13 12
1 187 ENEA Iustin Argus 8 2 2 1 9 2 2 1 1
142 GABAROI Bianca Argus 1   14  
28 122 GACIU Miruna Argus 2   21   16
27 124 GHEORGHIU Alexandru Impetus 2   16   19
0 GHERVAN Andreea Argus 0  
41 100 GHITA Arina Impetus 2   25   22
123 GHITA Roxana Impetus 1   19  
140 GRAJDAN Mihaela Argus 1   14  
36 108 GURESOAE Lavinia Impetus 2   20 21  
14 152 HANCEANU Vladut Universitatea 2 13   11  
20 137 HARATAU Cristian Argus 7 14 15 16 22 17 12   9
93 HERGHELEGIU Andrei Argus 1 32  
112 IANCU Marius FITT 1   21  
163 ICHIM Antonia Argus 1   9  
141 ICHIM Cosmin Universitatea 1   16  
17 146 ICHIM Iosif-Andrei Universitatea 5 16 12 10 14 13  
23 136 IONESCU Bianca Impetus 5   13 17   17 12 14
0 ISPIRI Ionescu Marian CFR 0  
133 IVAN Alexandru Locomotiva 1 18  
29 121 JUGARIU David Iulian Universitatea 2 27   19  
0 LUPU Ioana Argus 0  
44 93 MARIN Ioana Impetus 2   27 22  
30 116 MASCAN Ana Universitatea 2 26   22  
40 100 MASCAN Denisa Universitatea 2 35   25  
21 137 MASCAN Emanuel Gabriel Universitatea 2 24   12  
92 MAXIM Andreea Preventis 1   31  
18 142 MAXIM Ciprian Universitatea 2 17   14  
4 178 MIHALACHE Paula Universitatea 8 4 1 3 3 14 4 4 6
35 111 MIHALACHE Sebastian Universitatea 7 33 26 18 20 27 18   17
10 161 MOARTI Andrei Locomotiva 3 8 17   4  
139 MOINESCU Anton Impetus 1   15  
5 176 NECHIFOR Alexandru Argus 6 7 4 5 6 5   5  
90 NECHIFOR Paul Argus 1   28  
121 NICOI Iulian West 1 22  
0 NITULEAC Ilinca CFR 0  
166 PANAIT Alexandra Impetus 1   8  
9 162 PLETOSU Razvan Argus 8 15 10 12 13 3 7 9 3
43 97 PREDA Vlad Impetus 2   22 24
2 186 RADU Radu Argus 6 3 6 2 1   3 2
13 156 ROSCANEANU Alex Universitatea 4 11 9 8 12  
15 151 ROZMALIN Smaranda Universitatea 8 12 8 11 18 10 11 9 11
26 127 SADICI Paul Universitatea 3 23 18   18  
87 SALAGEANU Sebastian Universitatea 1 34  
42 98 SALEH-ALI Yasmina FITT 2   28 26  
39 102 STATESCU Ioana Impetus 3   24 21 23
31 115 STATESCU Maria Impetus 3   22 19 18
32 115 STAUCEANU Razvan Argus 3 28 23   20  
127 STAUCEANU Sebastian Argus 1 20  
112 TEODORITU Ioana Argus 1   22  
101 TEODORITU Iustina Argus 1   25  
12 156 TIHAN Cristian Argus 8 19 19 14 7 6 9 8 7
182 TUDOR Bianca Universitatea 1   5  
113 URSACHI Andrei West 1 25  
118 URSACHI Cosmin Preventis 1   23  
19 142 VERES Andrei Impetus 6   16 20 15   10 11 10
95 ZGARCEA Daniel West 1   30  
99 ZVANCA Claudiu Lazar 1   29